Petro Leono akademijos ambasadoriumi tapo Juozas Valčiukas

“Išsilavinimas yra viso gyvenimo reikalas. Kiek skirsime laiko savo išsilavinimui, kiek labiau išmanysime savo teises, tiek daugiau turėsime galimybių realizuoti idėjas, tapti atsparesniais visokio plauko manipuliacijoms”, – teigia teisininkas Juozas Valčiukas

2017 m. liepos 3 d. Lietuvos teisininkų draugijos Jaunųjų teisininkų skyriaus pirmininko, Petro Leono akademijos vadovo Olego Beriozovo sprendimu Petro Leono akademijos ambasadoriaus vardas suteikiamas Mykolo Romerio universiteto doktorantui Juozui Valčiukui.

Kaip teigia pirmininkas, šis žmogus nebereikalo pasirinktas skleisti teisinio švietimo idėjas Lietuvoje. Matydami gerb. Juozo Valčiuko aktyvų visuomeninį gyvenimą ir indėlį ugdant jaunuosius teisininkus, norą prisidėti prie visuomenės teisinio mąstymo sklaidos, suteikiame jam nešti ir garsinti Petro Leono akademijos vardą visoje Lietuvoje. Ambasadoriaus darbas prisidėti prie akademijos veiklos stiprinimo, garsinti akademijos vardą, tobulinti teisinio švietimo programą, prisidėti prie sprendimų priėmimo. Linkime Ambasadoriui sėkmės ir kantrybės, tikimės jog visi kartu šiais metais pasieksime dar didesnį proveržį teisinio švietimo srityje.

“Išsilavinimas yra viso gyvenimo reikalas. Kiek skirsime laiko savo išsilavinimui, kiek labiau išmanysime savo teises, tiek daugiau turėsime galimybių realizuoti idėjas, tapti atsparesniais visokio plauko manipuliacijoms. Petro Leono Akademija jau ne vienerius metus kviečia į paskaitas, kuriose savo žiniomis dalinasi aukščiausios klasės teisės ir kitų sričių specialistai. Žinau, kiek daug žmonių siekia tapti Akademijos dalyviais. Tačiau dar daugiau norinčiųjų neturi galimybės dalyvauti paskaitose, kurios kol kas vyksta tik Vilniuje. Man garbė būti Petro Leono Akademijos ambasadoriumi. Per ateinančius metus visomis išgalėmis sieksiu ne tik dar plačiau paskleisti žinią apie Akademijos veiklą, bet ir kalbėtis su viešojo ir privataus sektoriaus atstovais dėl paramos Akademijos plėtrai kuo didesniame skaičiuje Lietuvos miestų ir miestelių,” – teigia Juozas Valčiukas.

Informacijos šaltinis: Lietuvos teisininkų draugija