konstitucijaPaskelbti Konstitucijos egzamino 2015 m. nugalėtojai, tarp jų – trečią kartą nugalėtoju tapęs JURISTAI24.LT teisininkas

2015-10-21

Spalio 13 d. vyko devintojo Konstitucijos egzamino II etapas, kuriame susirungė geriausiai I egzamino etape pasirodę dalyviai. Iš viso į antrąjį etapą pateko 810 dalyvių visoje Lietuvoje.

Patys mažiausieji 1-4 klasių mokiniai dalyvavo tik I-ame egzamino etape – piešė piešinius tema “Mano Lietuvai – 25 metai”. Rinkdama nugalėtojus, komisija vertino piešinių atitikimą temai, idėjos originalumą ir atlikimą.

Kūrybinio konkurso nugalėtojai 1-4 klasių kategorijoje:

1 klasė – Kristupas Eitutis, Šilalės rajono Upynos Stasio Girėno mokykla.
2 klasė – Eglė Masliukaitė, Vilniaus Gerosios vilties progimnazija.
3 klasė – Liepa Tamošiūnaitė, Panevėžio Rožyno progimnazija.
4 klasė – Nojus Krivickas, Radviliškio Vaižganto progimnazija.

40 atrinktų darbų taip pat buvo patalpinti portale DELFI, kur visi norintys galėjo balsuoti už patikusius piešinius. Daugiausiai portalo skaitytojų simpatijų sulaukė Gabrielės Vitkevičiūtės iš Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazijos darbas.

2015 m. spalio 20 d. Konstitucijos egzamino 2015 Komisija, įvertinusi Konstitucijos egzamino 2015 II etapo dalyvių darbus, nustatė geriausiai egzamino užduotis atlikusius dalyvius ir patvirtino šiuos Konstitucijos egzamino 2015 nugalėtojus:

Nugalėtojai 5-7 klasių grupėje

Vieta/Vardas ir pavardė/Mokykla
1. Erika Kvasaitė, Klaipėdos „Versmės“ progimnazija
2. Liutauras Mazūra, Visagino „Žiburio“ pagrindinė mokykla
3. Eglė Petrauskaitė, Šiaulių r. Kužių gimnazija

Nugalėtojai 8-10 klasių grupėje

Vieta/Vardas ir pavardė/Mokykla
1. Jolanta Pudžmytė, Plungės „Saulės“ gimnazija
2. Vaida Vosyliūtė, Kazlų Rūdos sav. Antanavo pagrindinė mokykla
3. Danielė Senavaitytė, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto gimnazija

Nugalėtojai 11-12 klasių grupėje
Vieta/Vardas ir pavardė/Mokykla
1. Remigija Lukošiūnaitė, Naujosios Akmenės Ramučių gimnazija
2. Karolina Valentaitė, Panevėžio Juozo Miltinio gimnazija
3. Ieva Stanaitytė, Šiaulių Lieporių gimnazija

Nugalėtojai piliečių grupėje
Vieta/Vardas ir pavardė/Savivaldybė
1. Edgaras Plypaitis, Šakiai
2. Andžej Kulevičius, Šalčininkai
3. Viktorija Kirkutytė, Kelmė

Nugalėtojai teisininkų ar teisinio išsilavinimo siekiančių asmenų grupėje

Vieta/Vardas ir pavardė/Savivaldybė
1. Simonas Mikšys, Vilnius
2. Donatas Ramanauskas, Vilnius
3. Vilma Kuliešaitė, Vilnius

DELFI nugalėtojai piliečių grupėje
Vieta/Vardas ir pavardė/Savivaldybė
1. Mindaugas Kuras
2. Lilija Bezvodickaja, Vilnius
3. Svetlana Bakasova, Utena

DELFI nugalėtojai teisininkų ar teisinio išsilavinimo siekiančių asmenų grupėje
Vieta/Vardas ir pavardė/Savivaldybė
1. Eugenijus Gaščenka, Ignalina
2. Giedrius Orliukas, Vilnius
3. Simonas Berneckis, Vilnius

DELFI konkurso simpatijų prizo nugalėtojas 
Vardas ir pavardė/Mokykla
Gabrielė Vitkevičiūtė, Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija

Nugalėtojai nuteistųjų grupėje
Vieta/Laisvės atėmimo vieta
1. Pravieniškių pataisos namai-atviroji kolonija
2. Pravieniškių pataisos namai-atviroji kolonija
3. Vilniaus pataisos namai

Konstitucijos egzamino 2015 II etapo dalyvių darbus vertinę komisijos nariai:
1. Mykolo Romerio universiteto profesorė Milda Vainiutė 
2. Vilniaus universiteto profesorius, Teisės fakulteto dekanas Tomas Davulis
3. Teisingumo viceministras Julius Pagojus

Visi nugalėtojai bus asmeniškai informuoti jų nurodytais kontaktais.

Nugalėtojų apdovanojimo ceremonija vyks spalio 26 d. (pirmadienį) Lietuvos Respublikos Prezidentūroje nuo 14.00 val.

Informacijos šaltinis: www.tm.lt